“Më mungon”, vajza e Sabianit ngre temperaturat me bikini super të ngushta (Foto)

0
136

Kejsi Medini vajza e këngëtarit të njohur Sabian është vënë shpesh në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për shkak të pamjes së saj dhe fotove provokuese që poston.

Modelja ngjall gjithnjë polemika tek përdoruesit e rrjeteve sociale për shkak të ekspozimit të linjave të saj trupore.

Edhe këtë radhë ajo nuk ka zhgënjyer , pasi ka postuar një foto nga vera ku duket e veshur me bikini shumë të vogla.

“Missing summer”, shkruan Kejsi ndërkohë që sytë e të gjithëve, sidomos të djemve, fokusohen tek format e saj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj