(Video) Milani shënon gol në minutën e 97-të/ Çmendet komentatori, i del situata jashtë kontrolli, shikoni çfarë bën në studio

0
337

Alessio Romagnoli shënoi mbrëmë në transfertën me Udinesen golin e fitores së Milanit në minutën e 97-të.

Kur dukej se ndeshja po përfundonte 0-0, Romagnoli tund rrjetën, duke bërë që të shpërthejnë tifozët kuqezi nga gëzimi në të gjithë botën, që duhet thënë janë të shumtë. Një nga festat më të çmendura ka qenë ajo e komentatorit Tiziano Crudeli, i cili në studio feston si i “çmendur”, gati duke hipur mbi tavolinë.

Crudeli është i njohur për mbështetjen që bën ndaj Milanit, dhe kjo festë në natyrën e tij nuk është aspak e tepruar, mirëpo për të pasur një panoramë më të qartë, mos i humbisni videot e mëposhtme: