Plas sherri/ E pështyn dhe e gjuan me dosje, i ftuari largohet nga emisioni (Video)

0
104

Asllan Patrioti rrëfeu më datë 28 nëntor të këtij viti se ish-bashkëjetuesja e tij është një trafikante fëmijësh.

Gruaja me të cilën kishte një marrëdhënie 13-vjecare, është Adriana Hyska. Ajo është përballur me akuzat dhe vet Asllan Patriotin këtë të premte në studion e emisionit ‘Pa Gjurmë’. Konfrontimi i tyre nuk kishte sesi të ishte ndryshe; i tensionuar dhe në disa momente i shoqëruar me ofendime dhe përplasje fizike.

Përballja e tyre u shoqërua dhe nga momente tensioni, ku palët ofenduan dhe shanë njëri tjetrin me fjalë vulgare si “bajgë” apo “plehrë”. Pas episodit ku Adriana e revoltuar i gjuajti me një dosje Asllanit dhe e pështyu, ky i fundit vendosi që të largohej nga emisioni. Adriana Hyska insiston në pafajësinë e saj, por tanimë gjithcka do të ngelet në dorë të drejtësisë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj