I armatosur drejt Gjirokastrës, arrestohet deputeti dhe polici

0
66

Një polic dhe një deputet grek janë shoqëruar në Komisariatin e Gjirokastrës pasi u ndaluan nga një postobllok policie. Polici që shoqëronte deputetin u arrestuar pasi ishte i armatosur, gjë që nuk e kishte deklaruar në doganë.

Ndërsa deputeti grek është shoqëruar në polici dhe më pas është lënë i lirë.

Ende nuk dihet identiteti i deputetit apo i policit që tashmë është arrestuar nga policia shqiptare.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj