Kapet mat “agjenti” në aktivitetin e Bashës dhe Berishës, ja çfarë raportonte tek drejtor Bujari (VIDEO)

0
59

Sot më datë 8 dhjetor, Dita e Rinisë, lideri Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha morën pjesë në aktivitetin e përvitshëm të sheshi “Demokracia”, Qyteti Studenti.

Mirëpo, një i ri, ka rënë në sy të të rinjve demokratë të cilët “i janë vënë pas” dhe e kanë filmuar.

I riu, që mendohet të jetë agjent, ka realizuar foto e video të cilat ia dërgon në Whats app, dikujt me emrin “Drejtor Bujari”.

Ai e informon për personat që janë në aktivitet si dhe për pjesëmarrjen.

Për më tepër ndiqni videon e publikuar nga një prej aktivistëve të Forumit Rinor të PD.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj