E rëndë/ Familja me 5 anëtarë nga Librazhdi kërcënon se do të hidhet nga pallati, çfarë e nxiti zemërimin e tyre

0
55

Një familje në Librazhd kërcënon se do të hidhet nga pallati.

Mësohet se familja me 5 anëtarë kërcënon se do të hidhen nga kati i tetë i pallatit.

Shkaku i kësaj është konflikti që familja ka me fqinjët  të cilët po bëjnë punime mbi tarracën mbi banesën e tyre.

Ndërkohë policia dhe drejtues të bashkisë ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku po punohet për parandalimin e ndonjë ngjarje tragjike.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj