“250 mijë euro për një natë?”, ish-banorja e “Big Brother” bën deklaratën e papritur: Ai nuk ka dit as me ma lyp

0
58

Ish-banorja e “Big Brother” Xhensila Pere është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Adrenalinë”, ku për herë të parë zbuloi të vërtetën e ofertës prej 250 mijë euro për një natë.

“Kaq shumë lek ke ti moj vajzë që nuk i pranon ato 250 mijë euro?”, i ka thënë me shaka moderatorja.

“Nuk është çështje leku, është çështje dinjiteti dhe vërtet ai nuk ka dit me ma lyp. Kjo vlen për të gjithë meshkujt, nuk vlejnë lekët. Mjafton të dish t’ia kërkosh dhe ta siguroj që mund të ta japi”, ka thënë Xhensila duke qeshur.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj