Kini kujdes prej saj/ Dalin pamjet e gruas që vjedh në ish-Bllok dhe është kthyer në tmerrin e banorëve (VIDEO)

0
90

Blogeri Olti Curri ka publikuar  videon e një vjedhjeje në mes të ish-Bllokut nga një grua.

Curri duke iu referuar denoncimeve nga qytetarët thotë se kjo zonjë është kthyer në tmerrin e banorëve të zonës duke vjedhur përditë sende që ata lenë nëpër dyer ose duke tentuar të hapë vetë dyert.

Qytetarët luten që kushdo që e njeh të japë informacione rreth identitetit të saj.

Ndiqni videon flagrante!

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj