Shkarkohet kryetari i gjykatës së Korçës

0
89

Vettingu shkarkon kryetarin e gjykatës së Korçës. Admir Belishta doli ditën e djeshme përpara Komisionit të Kualifikimit, ku u deklarua se ka kryer fshehje të pasurisë dhe ka bërë deklarim të rremë. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj