Gjenden 5 predha në periferi të Tiranës, policia drejt vendngjarjes

0
75

5 predha nga Lufta e Dytë Botërore janë gjetur ditën e sotme në periferi të Tiranës. Sipas raportimeve, predhat janë gjetur në afërsi të fshatit Prush në gjendje tepër të keqe dhe të mbuluara me shkurre. Policia sapo është njoftuar është nisur drejt vendngjarjes dhe ka bërë bllokimin e zonës deri në çmontimin e tyre nga forcat xheniere.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj