Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale/ “Luftë” mes gjarpërit dhe njeriut në një stacion policie (Video)

0
60

Kamerat e sigurisë të një stacioni policie në Tajlandë regjistruan betejën mes një gjarpri dhe një personi që qe ulur në dhomën e pritjes.

Njeriu e vuri re gjarprin vetëm kur e sulmoi, e për fat iu u përgjigj në kohën e duhur

Pamjet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj