Tërmeti lëkund Tiranën/ Ja sa ballë ishte

0
54

Tirana është lëkundur nga tërmet 3.3 ballë mëngjesin e sotëm. Nga qendra evropiane të sizmologjisë mësohet se tërmeti me thellësi 1 kilometra është regjistruar në orën 09:37. Epiqenda e këtij tërmeti ka qenë në Zall Batar, 23 kilometra nga Tirana si dhe 12 kilometra nga Kruja. Deri më tani nuk është raportuar për dëme materiale apo të lënduar.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj