Brunë dhe me mjekër, zbulohet i dashuri i moderatores së njohur të “Top Channel” (FOTO)

0
63

Ajo është kthyer në një ndër moderatoret më të dashura të ekranit për shqiptarët dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku ka prezantuar për herë të parë të dashurin e saj.

Megjithëse deri tani e kishte mbajtur larg syrit të mediave, Fjoralba Ponari vendosi të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të veçantë me partnerin, teksa janë përqafuar me njëri-tjetrin dhe moderatorja e sheh duke buzëqeshur.

Megjithatë, Fjoralba ia ka mbuluar fytyrën, duke i lënë zbuluar vetëm pjesën e flokëve dhe mjekrës partnerit të saj misterioz, të cilin ende nuk preferon t’a zbulojë për publikun.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj