Rama publikoi foto me familjen natën e ndërrimit të viteve, por ndjekësit kapin detajin e veçantë dhe të gjithë të habitur kanë një pyetje

0
89

Kryeministri Edi Rama natën e ndërrimit të viteve ka publikuar një foto familjare krah bashkëshortes se tij Lindës, e fëmijëve; Gregut, Reas dhe Zahos së vogël.

Mirëpo, një detaj ka rënë në sytë e te gjithëve. Bëhet fjalë për një palë këpucë sipër bibliotekës.

Kjo është komentuar jo pak nga të vëmendshmit e rrjetit.

“Pak rrëmujshëm Viti i Ri”, shkruan një prej komentuesve.

Rastësi apo simbolikë, ato këpucë mbi bibliotekë, ende nuk e dimë…

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj