Mbërrin i ftohti siberian/ Temperaturat arrijnë në ekstrem, Tirana do të mbulohet nga bora

0
84

Meteorologët parashikojnë rënie të ndjeshme të temperaturave në vendin tonë. Gjatë natës së sotme, duke u gdhirë e premte, temperaturat do të arrijnë ekstreminin -13 gratë celcius në vendet malore dhe -9 gradë celcius në Tiranë. Sipas parashikimeve të meteorologëve, kryeqyteti do të mbulohet nga reshjet e borës. Javën tjetër temperaturat do të ngrihen sërish.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj