Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit, femrat në radhë përpara statujës së Ronaldos

0
66

Në qytetin portugez Madeira është vendosur një statujë e Cristiano Ronaldos.Autori ka vendosur  të provokojë, pasi ka nxjerrë në pah edhe organet gjenitale të yllit portugez.Kaq ka mjaftuar dhe vajzat janë duke mbajtur radhë përpara statujës.Pozat e çuditshme të shkrepura po bëjnë xhiron e rrjetit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj