Krimi që tronditi Korfuzin/ Flet mjekja ligjore, publikon detajet rrëqethëse

0
108

Mjekja ligjore në Korfuz ka folur për një vrasje brutale të 28-vjeçares Angjelina Petro nga babai në Korfuz. Ajo ka thënë se vajza është goditur 7 herë me një shufër hekuri dhe i kishte duart lart si për tu mbrojtur. “Vajza është goditur 7 herë në kokë me shufër hekuri. Vajza ngrinte duart për t’u mbrojtur, por ai vazhdonte ta godiste deri sa gjeti vdekjen. Vajza mbrohej i ati vazhdonte e godiste. Nuk ishte incident, ishte vrasje e egër, brutale. Ishte makabritet”, mësohet të ketë thënë mjekja ligjore.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj