‘Dedikim për ish-bashkëshortin’, rrëfehet Eneda Tarifa: Unë jam e penalizuar

0
76

Para disa ditësh, Eneda Tarifa publikoi këngën e saj më të re “Nuk ia vlen”. Një këngë e ndjerë dhe që është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar. Mediat filluan menjëherë të shkruanin se kjo këngë është një dedikim për ish-bashkëshortin e saj, Erjon Zaloshnjën.

Por vetë Eneda ka reaguar duke thënë që këngët nuk janë gjithmonë personale.

“E ka shkruajtur Fifi. Unë jam e penalizuar të bëj këngë të ndjera, se do bëjnë lidhje portalet. Këngët s’janë gjithmonë personale,”- ka thënë Eneda në emisionin “Trokit” në InTv.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj