La gruan me një postim në Instagram, ja ku u “arratis” Stine

0
91

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte të ditur se po ndahej nga bashkëshortja e tij. Ai shkroi në Instagram se lidhja me partneren Graciela Pashaj ka përfunduar dhe se ata nuk fuksiononin më me njëri-tjetrin. Çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia. Ndërkohë këngëtari duke lënë pas një histori dhe si për të larguar mërzitjen dhe stesin e ditëve të fundit , ka shkuar në Ishujt Maldive. Prej andej, poston edhe këtë foto ku shkruan: ‘Përshëndetje nga ana tjetër e botës’.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj