Rama mbledh qeverinë nesër në Elbasan, çfarë pritet të ndodhë

0
59

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë të dielën në mëngjes qeverinë në një takim informal në Elbasan.

Bëhet me dije se në këtë takim do të jenë të pranishëm ministrat e shkarkuar nga Rama dhe ministrat e sapoemëruar.

Në fokus të këtij takimi do të jenë prioritetet e këtij viti për qeverinë Rama.

Nuk do të mungojnë në takim kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj