Mezi e kishim pritur/ Nis transmetimin seriali i ri turk ku luan edhe aktori i njohur shqiptar

0
118

Serialet turke janë ndër më të ndjekurit në vendin tonë dhe personazhet e tyre kanë rrëmbyer zemrat e shqiptarëve, duke i gozhduar përpara ekranit.

“Mehmet pushtuesi” ishte seriali i fundit në “Tv Klan”, i cili pati sukses të madh dhe shikueshmëri të lartë. Pas përfundimit të tij, një tjetër serial i ri pritet të gozhdojë tashmë shikuesit.

 “Kryeqyteti i Abdylhami”, quhet seriali ku krah aktores së njohur si Gymysh, Songyl Oden, do të luajë aktori i famshëm shqiptar Nik Xhelilaj. “Kryeqyteti i Abdylhamit” do të nisë transmetimin ditën e sotme në orën 21:00.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj