Bes Kallaku publikon foton e rrallë: Llapushi…

0
69

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka hapur së fundmi arkivat. Besi është kthyer shumë pas në kohë dhe ka publikuar në Instagramin e tij një foto ku shfaqet me prindërit. Në foton bardh e zi, Besi duket një vogëlush i ëmbël. Por si gjithnjë aktori edhe në këtë foto ka zgjedhur përshkrim epik. “Babi, mami edhe unë llapushi…qysh atëherë kam pas pa shtremt”, shkruan Kallaku. Besi u bë baba për herë të parë në korrik të vitit që lamë pas. Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj