Kjo është aktorja super seksi që do të interpretojë kukullën Barbie (Foto)

0
57

Margot Robbie është aktorja e dashur për publikun që do të interpretojë kukullën e famshme Barbie. Filmi do të transmetohet në kinema dhe rolin e më të bukurës në perfeksion do e luajë bjondia me sy blu. Ajo u shpreh në një intervistë të dhënë pak më parë: Jam e nderuar që po prodhohet një film që mendoj se ka një impakt shumë pozitiv te fëmijët dhe audienca kudo në botë”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj