Ndryshimi drastik i Monika Kryemadhit, prova që nuk ka njerëz të shëmtuar por vetëm të varfër (Foto)

0
247

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është rikthyer fuqishëm në politikë pas marrjes së “frenave” në LSI. Ajo që vlen për t’u theksuar është se pavarësisht viteve, Kryemadhi sa vjen dhe zbukurohet dhe të jep përshtypjen e një vajze të re. Ajo jo vetëm që ka rënë në sy, por pamja e saj tiparet e deri tek ngjyra e flokëve është përmirësuar ndjeshëm.

Kryemadhi u martua me Ilir Metën nga Skrapari dhe tashmë të dy zotërojnë pasuri marramendësi që zor se i dihet nga i ka burimet.

Por pasuria nuk ka sjellë për Kryemadhin vetëm një jetesë luksi, por edhe mundësinë për t’u shndërruar nga ndërhyrjet në fytyrë e trup ndoshta.

Fotot e mëposhtme flasin vetë…

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj