Barcelona realizon goditjen e madhe

0
55

Në Spanjë e bëjnë të sigurtë kalimin e Frankie De Jong te Barcelona. Gjithashtu thuhet se Brenda 48 orëve të ardhshme katalanasit mbyllin akordin me yllin e Ajaxit.

Ndërkohë bëhet e ditur se mesfushori do ti kushtojë Barcelonës plot 75 milion euro duke mposhtur konkurrencën e shumë skuadrave të mëdha europiane si PSG, Bayern Munich dhe Manchester City.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj