Interi merr vendimin drastik për çiftin Ikardi

0
54

Interi ka gjobitur sulmuesin argjentinas Ikardin me arsyetimin se po prish imazhin e tij me deklarata për largim. Skuadra italiane i ka vendosur një gjobë të majme lojtarit, duke e paralajmëruar për masa edhe më të rrepta. Inter e di se nuk mund ta mbajë edhe shumë gjatë në skuadër Ikardin, pasi ai ka refuzuar kontratën e re. Gjithashtu, zikaltërit mësohet se kanë shpallur agjenten dhe bashkëshorten e argjentinasit, Wanda Naran, si person të padëshiruar në klub.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj