Meta refuzon të dekretojë Gent Cakajn si ministër, jep arsyet (Publikohet dokumenti)

0
61

Kur pritej drekretimi i tij, presidenti Ilir Meta ka refuzuar emërimin e Gent Cakajt si ministër për Europën dhe Punët e Jashtme, për të zëvendësuar kështu Ditmir Bushatin.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj