Rama e shkarkoi si ministër, por shihni çfarë bën tani Niko Peleshi (FOTO)

0
86

Ministri në ikje i Bujqësisë, pas shkarkimit nga kryeministri Edi Rama mesa duket ka gjetur ‘një qoshe kulturore në kryeqytet’ ku kalon orët e vona duke folur për ëndrra të bukura.

Peleshi ka postuar disa foto në Instagram nga një bar ku konsumohet rum e whiskey i mbledhur nga gjithë cepat e botës.

” Një vend ku ia vlen të kalosh orët e vona duke folur për ëndrra të bukura, në vend të gjumit pa ëndrra”, shkruan Peleshi bashkëngjitur fotove.

Me sa duket Peleshi tashmë ka më shumë kohë dhe atë preferon ta ndajë me miqtë e tij të ngushtë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj