“Do bini pre e punëve të pista”, Zonja Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

0
81

Astrologia e njohur Meri ka publikuar parashikimin e horoskopit, lidhur me këtë fundjavë.Zonja Meri ka vënë theksin pikërisht tek shenja e Dashit, ku i paralajmëron se do binë pre e punëve të pista.

Parashikimi për të gjitha shenjat:

Dashi
Mund të keni një fitore të rëndesishme në jeten tuaj por nëse nuk jeni të kujdesshëm mund të bini preh e provokimeve dhe punëve të pista

Demi
Do kapërceni një barrierë të madhe ligjore apo ekonomike dhe do hapet një rruge e re e cila ju nxjerr nga situatat e paqarta akoma edhe në jetën personale

Binjakët
Një mërzitje ju bën të mos shpresoni shumë tek e mira dhe tek realizimi duke i dhënë vetes jo më nje mundësi por një mbyllje

Gaforrja
Një partner i fortë apo ndjenjë e fortë ju fton të luftoni apo ta merritoni këtë lidhje apo bashkëveprim Në të kundërt do jeni shumë xheloz dhe autokatastrofik

Luani
Dita e sotme ju tregon se ku jane pikat tuaja të dobëta dhe si mund të luftoni per ti përmirësuar Kujdes me shëndetin dhe punën.

Virgjeresha
Dielli në Bricjap ju tregon dhimbjen me të madhe por edhe njerzit që ju kanë lodhur apo mashtruar sidomos në jetën personale

Peshorja
Një ndikim i fuqishëm ju rikthen mundesit për të shpresuar në një rimëkëmbje të çështjeve familjare apo të mundësive për të forcuar pozitat në familje.

Akrepi
Jeni të fuqishëm në mesazhet që përcillni apo në staertegjinë tuaj Nuk ka plan që nuk ju vjen rrotull vetëm ju ta merrni përsipër.Do keni një takim shumë të rëndësishëm.

Shigjetari
Ju buzeqësh fati në një rilindje ekonomike të paparë për këto vitet e fundit. Shfrytëzoni çdo mundësi me zgjuarsi dhe pasion

Bricjapi

Plutoni përmbys çdo gjë që mbetet për shumë kohë si diktaturë apo që i ngrin situatat. Në këtë periudhë mundet të forcojmë opinionin tonë dhe punën tonë.

Ujori
Nje prezantim shume i fuqishem ne jeten sociale do ju bej te kuptoni se deri tani nuk keni pasur mundesi te shikoni vertet si eshte realiteti

Peshqit
Do keni një mbështetje të madhe dhe një qëllim të madh të nxitur nga pasioni apo xhelozia për tu bërë i fuqishëm apo dominant në jetën tuaj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj