Kërkuan lirinë/ Krimet e Rënda marrin vendimin për dy ish-deputetët e arrestuar të PS

0
58

Gjykata për Krimet e Rënda refuzon kërkesën për të liruar nga “arresti shtëpiak” dy ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Cuko. Dy ish deputetët u arrestuan gjatë operacionit “Vol vo 4” në tetor të vitit 2018. Ndoka i dyshuar për disa vepra penale mes te cilave “tjetërsim pronash” dhe “falsifikim dokumentesh”, ndërsa Cuko për “korrupsion pasiv”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj