‘Marina e ka më të vogël se unë’, Luana zbulon detajin e veçantë të së motrës

0
71

Në emisionin e fundit të “Shiko kush luan”, Luana Vjollca ka  zbuluar  një detaj që nuk dihej për motrën e saj Marinën. Moderatorja tregoi se Marina e ka më të vogël numrin e këmbës se ajo. Luana e ka numrin 38-a ndërsa Marina 35-a. Luana tregoi se Marina e ka problem këtë pasi është numër shumë i vogël. Marina e ka postuar videon e këtij momenti dhe ka qeshur me të motrën që ja zbuloi këtë detaj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj