“Mos e merrni seriozisht”, Rama i përvishet keq Metës: Është në fazën kur i bën thirrje popullit të marrë armët

0
54

E menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të Ilir Metës se asnjë fuqi në botë s’mund ta shantazhojë dot Presidentin.

“Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj eshte ne ate fazen kur i ben thirrje popullit per te marre armet, ngaqe s’di si te dale nga gropa qe i hap vetes! I çova provat e mekatit ndaj Gentit dhe vuan tani,” shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj