“Situata paraqitet e rënduar”/ Administratori i UT kërkesë Policisë: Kërkohet t’i jepet fund kësaj (Zbardhet letra)

0
57

Administratori i Universitetit të Tiranës i është drejtuar sot me anë të një letre Policisë së Shtetit teksa  kërkon që të merren masat e duhura për rikthimin e qetësisë në auditorët e UT-së.

Mes tjerash në letrën drejtuar  Drejtorit të Përgjithshme të Policisë së Shtetit  dhe atij të Tiranës, shprehet shqetësimi se disa individë të caktuar po pengojnë mbarëvajtjen e procesit mësimor dhe si e tillë kërkohet t’i jepet fund kësaj sjelljeje.

B70ae262 E34c 4a66 Abd5 10dc435d6fdb

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj