“Më çmendëttt”, irritohet Alba Hoxha dhe tregon të vërtetën e marrëdhënies së saj me Albi Nakon

0
66

Prej shumë kohësh është përfolur se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Mirëpo, edhe pse ata e mohojnë pak ditë më parë u përfol se ata ishin bashkë me pushime në Brezovicë.

Alba ka hedhur një status në ‘Instastory’ ku ka treguar se është beqare. Ndërsa disa orë më parë, balerina e njohur ka publikuar një foto pranë oxhakut ku shkruan: Ngrohtë vetëm pranë oxhakut.

Por një fans siç duket e ka bezdisur duke i komentuar: Edhe Albit.

“Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendëtttt”, i përgjigjet Alba e inatosur.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj