Kush është biznesmeni që u grabit dje në Durrës (Dalin pamjet)

0
63

Biznesmeni i transportit, banesa e të cilit u grabit mbrëmjen e djeshme në Shkozet të Durrësit, është identifikuar si Elton Kelmendi.Ai u lidh bashkë me gruan e tij, ndërkohë që për disa minuta 3 autorët e grabitjes i morën peng djali dhe e kërcënuan që të tregonte për vendin se ku ishin fshehur paratë.  3 grabitësit arritën të merrnin afro 11 mijë euro. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj