Përfshihet nga zjarri tregu industrial në Durrës, dyshimet e para

0
62

Përfshihen nga zjarri disa dyqane te tregu industrial në Durrës.

Paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Mësohet se nga flakët është përfshirë sektori i bulmetit. 

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj