Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, përplaset kamioni në autostradë

0
68

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Një mjet i tonazhit të rëndë  me targa AA 588 PF është përplasur me barrierën ndarëse të rrugës në krahun lëvizës nga Durrësi  drejt Tiranës. Mjeti ka rrezikuar edhe mjetet  e tjera që kalonin në krahun e kundërt të lëvizjes, për shkak se trafikndarësja ka lëvizur nga vendi. Policia ka shkuar në vendgjarje, ku ka nisur dhe hetimet mbi ngjarjen.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj