Terror në Fier, qëllohet me breshëri gjatë natës një lokal

0
63

Qëllohet me armë zjarri një lokal në qytetin e Fierit. Lokali ndodhet në lagjen “Kastriot”. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë kur lokali nuk ka pasur njerëz dhe ka qenë i mbyllur.

Ende nga policia nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje. Report Tv sjell pamjet nga lokali që u qëllua me breshëri gjatë natës. Ngjarja ka shkaktuar panik dhe frikë te qytetarët, ndërsa duket se ka qenë një kërcënim për pronarin.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj