Tronditet Tirana/ Tre të 3 të vdekur tek “Unaza e Re”

0
60

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot në mëngjes kryeqytetin, ku kanë humbur jetën tre persona tek zona e Unazës së Re.

Dhëndri ka vrarë me armë vjehrrin dhe vjehrrën.Pasi ka vrarë vjehrrin dhe vjehrrën,ai ka vrarë  edhe veten.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj