U shpall ministër i Jashtëm, Meta i përgjigjet Ramës menjëherë

0
42

 Presidenti Ilir Meta i ka kthyer nje pergjigje kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit deklaroi se do te merrte postin e minsitrit të Jashtëm.

“Presidenti në krye të punës. Për Presidentin e para është Kushtetuta dhe sundimi i ligjit.
NO MORE FAKE STATE.
Shqipëria e para!—-”, shkruan Meta.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj