“Para se të hyja në letargji”, festë madhështore për Ledionin, por trashëgimtarja e Top Channel ka një kërkesë publike për bashkëshortin: Është koha të më…

0
82

Sara Hoxha ka publikuar së fundmi, një foto nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Ledion Liço.

Bashkëngjitur fotos Sara shkruan: ‘Burri im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hyja zyrtarisht në letargji, @lorihoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë një surprizë me të gjithë të dashurit e tij!

Tani @ledionnlico është koha për të më masazhuar këmbët dhe të më sjellësh ushqim. Faleminderit’.

Pak ditë më parë Sara zbuloi se ata do të bëhen prindër të një djali për herë të dytë dhe nuk ngurroi të falenderonte Ledionin si baba dhe bashkëshort.

Kujtojmë se Sara dhe Ledioni janë prindër të një vogëlushi 2-vjeçar të quajtur London 

Leave a Reply