“Pse ke ardhur me pantallona të grisura në emisionin tim?”, moderatori i “TV Klan” përplaset me analistin e njohur: Të lejon të vish me brekë e… (FOTO)

0
105

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e lirë” ishte gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano i cili kishte zgjedhur të vishej sportiv, me xhinse dhe bluzë.

Mirëpo detaji i xhinseve të grisura nuk i shpëtoi Çanit i cili iu drejtua Nanos: Para se të fillojmë… Përse ke ardhur me xhinse të grisura sot te emisioni im? Me këto xhinse ti nuk shkon asnjëherë tek emisioni jot.

I vënë në siklet Nano u përgjigj se “Zonë e Lirë” të lejon të vishesh edhe me brekë dhe kanatjere.

“Emisioni jot të jep shansin të jesh vetvetja sepse është emision sportiv, një nga arsyet se përse vij këtu kjo është. Këtu mund të vish edhe me brekë dhe kanatjere”, tha Nano.

Leave a Reply