Gazetarja Iva Tiço del jashtë parashikimeve, fluturon reçipetat në ajër dhe sapo i ‘çmendi’ të gjithë (FOTO)

0
43

Gazetarja Iva Tiço është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe publikon foto nga përditshmëria e saj. Ajo ndodhet me pushime dhe ka ndarë poza nga deti. Por, në njërën pozë, Iva Tiço i ka ‘shkelur’ rregullat dhe ka pozuar me recipeta në duar.

Duket se gazetarja e ka lënë pas seriozitetin dhe duket se ka dalë topless, megjithëse nuk dallojmë gjë nga fotoja. Një gjë është e sigurt, Iva Tiço reçipetat i ka në duar.

“Mirupafshim verë,”- shkruan Iva Tiço përkrah fotos së saj.

Duket se Iva Tiço i ka dhënë fund pushimeve për këtë vit dhe ka vendosur të lerë gjurmë me kërë shkrepje të pazakontë për të!

Leave a Reply