Rama i bëri ftesë publike, Lulzim Basha vihet menjëherë në lëvizje

0
34

Kryeministri Rama i ka bërë ftesë për dialog pa kushte për reformën zgjedhore opozitës ditën e sotme. Me anë të një letre publike ai ka ftuar liderin e Partisë Demokratike, kryetaren së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dhe aleatët. Pas kësaj sot pasdite Basha ka mbledhur aleatët në selinë e PD

Leave a Reply