Gjykata jep dënimin për “Eskobarin e Ballkanit”, ja sa vite do kalojë në burg Klement Balili

0
45

Gjykata e Apelit të krimeve të rënda ka dënuar me 10 vite burg Klement Balilin. Ndaj tij rëndojnë akuzat për trafik droge në bashkëpunim, pjesëmarrje në grup kriminal, fshehje të ardhurash dhe pastrim parash.

Leave a Reply