Përloti mbarë botën me historinë e tij, babai i Alvin Berishës i surprizon të gjithë me vendimin e papritur për të birin (FOTO)

0
39

Pas bashkimit të lumtur me babain, jeta e Alvin Berishës ka ndryshuar tërësisht. Në gjirin e familjes ai ka gjetur ngrohtësinë që i mungonte prej kohësh dhe tashëm po eksploron shumë gjëra të reja.

Mirëpo babi i Alvinit i ka surprizuar të gjithë teksa ka marrë një vendim të papritur.

Ndonëse gjatë gjithë kësaj kohe Alvini ka qenë hermetik dhe nuk kaq folur shumë, së fundmi ai ka vendosur që t’i hapë Alvinit një profil publik në Intagram.

Lajmin e bën të ditur vetë shqiptari me anë të një postimi në Facebook, ku ka publikuar profilin e Alvinit.

“Ja dhe instagrami Jon”, shkruan Afrimi, ndërsa në profilin e ri ka publikuar disa pamje të vogëlushit që nuk i kemi parë më parë.

Leave a Reply