“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...

Vrasja në festën e beqarisë, zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar (FOTO)

Zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar në Itali, pas vrasjes së të riut në festën e beqarisë. Krimi i rëndë ndodhi të dielën, gjatë...

“Nipçja im do ishte gjallë”/ Zbardhet dëshmia e Martinajt: Ervin Mata është një dele,...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i...

Komandoja që përgjaku ish-Bllokun, truproja personal i Elvana Gjatës

Zbulohet se efektivi i forcave komando i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e mbrëmshëm në zonën e ish-bllokut, ishte njëherazi edhe truproja...

“Fatmira Hajdari shiti gjakun e burrit për t’u bërë gjyqtare”, Izet Haxhia me deklarata...

Shtyhet sërish seanca për kërkesën e Izet Haxhisë për rigjykim për dosjen "Azem Hajdari". Shkak i shtyrjes ishte kërkesa e Haxhisë dhe avokatit të...

Del fotoja/ Kush është Fabiol Gaxha, i mbetur i vrarë nga përplasja me armë...

Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bllokut në...

Vihet në pranga pronari i Spitalit Gjerman në Tiranë (Emri)

Policia e Tiranës ka arrestuar sot një nga administratorët e Spitalit Gjerman në Shqipëri. Burime pranë policisë bëjnë me dije se arrestimi është bërë...

Detaje të reja mbi vrasjen e trefishtë/ Dhëndri acarohej shumë shpejt, kush ishte ish-bashkëshortja...

Zbulohen të tjera të dhëna mbi fatkeqësinë që i trokiti familjes Mata ditën e sotme: burrë e grua vrarë nga dhëndri i...

“E kam një dashuri, por…”, ja çfarë shkruante gardisti në rrjetet sociale para se...

Gardisti Alket Arapaj që mëngjesin e sotëm vrau gruan ishte musliman dhe shpesh në rrjetet sociale hidhte predikime fetare. Në një prej...

U përfshi në përplasjen me armë në ish-Bllok, zbulohet kush është i dashuri biznesmen...

Elvana Gjata dyshohet se është bërë “molla e sherrit” mbrëmjen e djeshme ku si pasojë mbeti i vdekur një person në ish-Bllok. Sipas gazetares Klodiana...

ME TE LEXUARAT

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...