Horoskopi për ditën e sotme, 15 nëntor 2018

Dashi Yjet ju sugjerojnë që të bëni më shumë kujdes me punën. Nga ana profesionale shumë të lindur në këtë shenjë do të kenë suksese...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 nëntor 2018

Dashi Do të kaloni momente të këndshme nën shoqërinë e partneres në mbrëmje. Në punë do të keni pak ngarkesë. Besojini intuitës dhe ndiqni ëndrrat...

Holroskopi për ditën e sotme, 13 nëntor 2018

Dashi Për ju që i përkisni kësaj shenje parashikohet një ditë me ulje ngritje dhe ku nuk do të mungojë edhe ndonjë përplasje me dikë....

Horoskopi për ditën e sotme, 12 nëntor 2018

Dashi Duhet të tregoni më kurajë sa i përket disa projekteve. Ka ardhur momenti që të zhvilloni ide të reja për jetën e juaj, dashurinë...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 nëntor 2018

Dashi Buzëqeshja është përgjigjja e duhur ndaj problemeve tuaja. Mos shpenzoni shumë vetëm për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Mbrëmjet me miqtë do të...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 nëntor 2018

Dashi Përpiquni të gjeni mënyrat më të mira për të shijuar jetën. Për të pasur një gjendje sa më të mirë shëndetësore dhe psikologjike do...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 nëntor 2018

Dashi Mbështetja nga njerëz të rëndësishëm do t’ju ngrenë moralin. Edhe pse do të keni përmirësim të të ardhurave, nuk do t’ju ndikojë në buxhet...

Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Duhet të hiqni dorë nga një e keqe...

Sot Dielli ne Akrep eshte afer me asteroidin Meduza. Dielli afer Meduzes ngjan me Mitin e Perbindeshit me Perseun Heroin Diellor. Meduza perfaqeson perbindeshin...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 nëntor 2018

Dashi Do të ishte mirë të kërkonit fonde për të punuar për disa projekte të reja. Ka gjasa të merrni një lajm të mirë, i...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 nëntor 2018

Dashi Njerëzit përreth jush do të jenë shumë kërkues. Mos premtoni më shumë seç mundeni dhe mos u stresoni vetëm për të kënaqur të tjerët....

ME TE LEXUARAT

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

FOTO/ Ngjarja në ish-Bllok, ja personazhet e njohur që e frekuentonin lokalin e famshëm

Tirana është tronditur që prej mbrëmjes së djeshme, ku pas një sherri për këngëtaren Elvana Gjata, ka mbetur i vrarë Fabiol Gaxha si edhe...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Komandoja që përgjaku ish-Bllokun, truproja personal i Elvana Gjatës

Zbulohet se efektivi i forcave komando i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e mbrëmshëm në zonën e ish-bllokut, ishte njëherazi edhe truproja...

Vrasja në festën e beqarisë, zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar (FOTO)

Zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar në Itali, pas vrasjes së të riut në festën e beqarisë. Krimi i rëndë ndodhi të dielën, gjatë...