Burri i shpallur në kërkim si personi kyç i ngjarjes në ish-Bllok, çfarë bënte...

Suada Sherifi, ish-Miss Shqipëria që prej dy vitesh është bërë nënë e një vajze, së cilës i është dedikuar tërësisht. Ditën e sotme në media...

Flori Mumajesi do bëhet baba, pornostarja e njohur shqiptare shtatzënë me këngëtarin

Flori Mumajesit po i ndodh e njëjta gjë si reperit Drake!Emisioni ‘SevenBizz’ ka zbuluar nga burime të sigurta, se ylli i filmave për të...

Ja kush është motra e Xhisiela Maloku, po kuptimi i tatuazhit që mban në...

Xhisiela Maloku, e reja nga Nikla e Fushë Krujës është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo gjen kohën që të merret...

Ka qëndruar gjithmonë larg vëmendjes së mediave.Shfaqet për herë të parë trashëgimtarja e TV...

E quajnë Emi Frangaj dhe ka preferuar gjithmonë të qëndrojë larg vëmendjes së mediave. Ajo është e bija e Aleksandër Frangajt, pronarit të televizionit Klan dhe rrjedhimisht, trashëgimtarja...

“Të gjithë i dimë”, Biznesmeni shqiptar me deklaratë bombë: Ka persona të deklaruar gay...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, ishte i ftuar biznesmeni Elton Ilirjani. Biznesmeni i habiti të gjithë disa kohë më parë kur pranoj...

“Kjo është ajo që kam studiuar”, aktori i “Portokallisë” prezanton të dashurën

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja që njihet për rolet e tij si Betim Spërdhima apo Drejtori sot ka prezantuar të dashurën. Në një foto në...

Është deshifruar 300 vite më parë, ja cila është letra e shkruar nga “murgesha...

Thuajse 300 vite më parë në një manastir në Siçili , një murgeshë e quajtur Motëe Maria Crocidissa ngulmonte se ishte pushtuar nga djalli. Maria...

Aktori shqiptar “molla e sherrit”/ Çifti i famshëm turk i jep fund lidhjes

Demet dhe Seçkin Ozdemir janë dy prej aktorëve turq më të dashur për publikun, të cilët njihen dhe kanë fansa të shumtë edhe në...

“Kam pasur shumë kërkesa”. Habit “Zogu i Tiranës”, së shpejti bashkëpunim me Luana Vjollcën

Prezantuesi i emisionit “Ditë e Re”,  Hermes Nikaj ose i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” mund të vijë shumë shpejt me një surprizë. Teksa...

Kolegët seks në zyrë, klientët e lokalit përballë filmojnë ‘spektaklin’ dhe …

Një çift kolegësh në Zelandën e Re ‘u kapën’ mat duke bërë seks në zyrë nga klientët e një bari të mbushur plot, që...

ME TE LEXUARAT

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...

FOTO/ Ngjarja në ish-Bllok, ja personazhet e njohur që e frekuentonin lokalin e famshëm

Tirana është tronditur që prej mbrëmjes së djeshme, ku pas një sherri për këngëtaren Elvana Gjata, ka mbetur i vrarë Fabiol Gaxha si edhe...

Vrasja në festën e beqarisë, zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar (FOTO)

Zbardhet identiteti i shqiptarit të arrestuar në Itali, pas vrasjes së të riut në festën e beqarisë. Krimi i rëndë ndodhi të dielën, gjatë...