Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

DashiTë lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni...

Probleme në emisionin e Jonida Shehut në Top Channel? Të ftuarit mërziten pas ndryshimit...

Shpesh emisionet televizive kanë pasur incidente, disa herë kjo ka ndodhur për shkak të të ftuarve dhe disa herë për shkak të organizatorëve. Në...

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ndahet nga i dashuri? Motra e saj i vë të...

Është përfolur gjatë nëpër media për ndarjen mes Lori Hoxhës dhe të dashurit të saj Vis Bajraktarit, por sipas të gjitha gjasave...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 mars 2019

DashiTë lindurit e kësaj shenje rekomandohet të ruajnë qetësinë kur kritikohen nga të tjerët. Kjo vlen mbi të gjitha për ata që...

Mediat serbe: Vajza e Donald Trump do të rrijë 11 ditë në Beograd

Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Tiffany, ka arritur në Beograd, shkruajnë mediat serbe. Ajo do të qëndrojë në Beograd 11 ditë, shkruan...

Bleona Qereti ja doli të jetë pjesë e Hollywood më në fund, kjo është...

Këngëtarja e famshme Bleona Qereti, i është futur aktrimit duke qenë pjesë e një seriali të ri amerikan. Lajmin e ka konfirmuar...

Puthi këmbët e Guru-së indian në Rinas, befason gruaja e ish-ministrit të Ramës: Unë...

Vitin e kaluar erdhi në Tiranë, Guru-ja Paramahamsa Vishëandanda dhe kjo vizitë habiti jo pak shqiptarët. Ndërkohë, një ndër personat që e...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2019

DashiDuhet të kërkoni pika të tjera referimi. Merrni parasysh se qëllimi për të cilin keni kohë që punoni mund të mos jetë...

Miqësia me presidentin i ka kushtuar shtrenjtë, këngëtari i njohur me pasaportë shqiptare në...

Këngëtari i njohur italian Albano Carrisi, njëherësh dhe shtetas shqiptar (pak kohë më parë ka marrë nënshtetësinë shqiptare) është shpallur si person...

Shkoi në Korçë për miting, makinës së Bashës i ndodh ajo që nuk e...

Lulzim Basha ka qenë sot në Korçë ku i ka ftuar qytetarët t’i bashkohen protestës së 16 Marsit. Në...

ME TE LEXUARAT

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

“Pronari i lokalit i kërkoi Elvanës të largohet”/ Çfarë ndodhi në lokal? Zbardhet dinamika...

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha ndërsa...

Zbardhet kandidatura e parë për Bashkinë e Durrësit

Zërat për mos kandidimni e Dakos në Bashkinë e Durrësit me sa duket kanë vënë në lëvizje strukturat e partisë për të mbështetur emra...

FOTO/ Ngjarja në ish-Bllok, ja personazhet e njohur që e frekuentonin lokalin e famshëm

Tirana është tronditur që prej mbrëmjes së djeshme, ku pas një sherri për këngëtaren Elvana Gjata, ka mbetur i vrarë Fabiol Gaxha si edhe...